7 gün ücretsiz deneyin - Hemen indirin!

( Sürüm tarihi: 13.10.2020 )

DeduplicationWizard 6 - Excel’de çift kayıt aramasını eğlenceye dönüştüren yazılım.

DeduplicationWizard 6

Excel’de çift kayıt araması

 

 

 

 

Diğer çift kayıt yazılımı:

 

DeduplicationWizard, adres tablolarında çift kayıt araması yapan bir programdır. Çift kayıt araması telefon numarası, e-posta adresi ve posta adresi temel alınarak yapılabilir. Çift kayıt araması posta adresi - ad, sokak, posta kodu ve il – temelinde yapılırsa karşılaştırma sırasında yazım hataları, karıştırılan kelimeler ve eklemeler dikkate alınır. Yani basit / hataya karşı toleranslı bir çift kayıt aramasıdır. Bu sayede maliyetlerinizi doğrudan düşürebilirsiniz. İki dosya arasında yapılacak çift kayıt araması yardımıyla ayrıca reklam almak istemeyen kişilerin yer aldığı reklam blokaj listelerini dikkate alarak bu kişilerle sorun yaşamayı önleyebilirsiniz. 


DeduplicationWizard’ın özelliklerine kısa bir genel bakış:

 • Hızlı, büyük oranda otomatikleşmiş ve bu sayede kullanıcı tarafından kolayca kullanılabilecek ve adreslerin iki kere mevcut (çift kayıt) olup olmadığına ilişkin çift kayıt araması. Arama ölçütü olarak posta adresi (benzer öğe eşleştirme), telefon numarası ve e-posta adresi kullanılabilir.
 • DeduplicationWizard’ın standart sürümü (Standard Edition), bir dosya içinde çift kayıt araması yapma özelliğinin yanı sıra iki dosya arasında çift kayıt araması yapma özelliğini içermektedir. Reklam almak istemeyen kişileri içeren listeler dikkate alınabilir veya yeni müşterilere reklam göndermek için kullanılacak olan adresleri içeren tablodan mevcut müşteriler silinebilir.
 • Yinelenenleri kaldırma sonucu, çift girilmiş olduğu tespit edilen veri kayıtları doğrudan kaynak dosyadan silmek veya sonuç ya da arşiv dosyası şeklinde kaydetmek için kullanılabilir.
 • Silme protokolü yardımıyla yinelenenleri kaldırma sonucunu yazdırabilir veya PDF olarak kaydedebilirsiniz.
 • DeduplicationWizard, bir hatalılar listesi içermektedir. Bu liste yardımıyla eksik veya muhtemelen yanlış ve o nedenle posta yoluyla gönderim için uygun olmayan adresleri tespit edebilirsiniz.
 • Mektup için hitap biçimi belirleme fonksiyonu yardımıyla mektupların hitap satırı son derece esnek bir şekilde oluşturulabilir.
 • Veriler yerel olarak işlenir. Bir başka dış servis sağlayıcıya veri aktarılması gerekmez.
 • İşlenebilecek dosyalar: EXCEL- (xls / xlsx / xlsm) ve OpenOffice / LibreOffice Calc (ods). Not: DataQualityTools, DeduplicationWizard'a kıyasla veri kaynağı olarak sadece Excel dosyalarını desteklemez: ACCESS (mdb / accdb), VistaDB (vdb5), EXCEL (xls / xlsx / xlsm), dBase (dbf), CSV ve metin dosyalarının yanı sıra DataQualityTools tarafından ayrıca MS SQL-Server, MySQL, PostgreSQL, IBM DB2 ve ORACLE gibi veri tabanı sunucuları desteklenmektedir.
 • Yüksek çözünürlüklü ekranlar için destek (4k).
 • Dil (kullanıcı arabirimi): İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe
 • Windows 10 (32Bit/64Bit) ile test edilmiştir ve uyumludur.

 

 

 DeduplicationWizard 
Her tablo için azami veri kaydı sayısı sınırsız
Excel (xls / xlsx / xlsm)
OpenOffice / LibreOffice (ods)
Bir dosya içinde çift kayıt arama
İki dosya arasında çift kayıt arama
Hatalılar listesi
Mektup için hitap biçimini belirleme
Standart adres dosyası oluşturma
Tabloları birleştir
CSV => Excel dönüştürücüsü
Manüel yeniden düzenlem
Silme protokolü
Kaynak dosyadan silme
Sonuç dosyası
Arşiv dosyası
Dil (kullanıcı arabirimi):
İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Türkçe

 

 

Not:
DataQualityTools, DeduplicationWizard'a kıyasla veri kaynağı olarak sadece Excel dosyalarını desteklemez: ACCESS (mdb / accdb), VistaDB (vdb5), EXCEL (xls / xlsx), OpenOffice / LibreOffice (ods), dBase (dbf), CSV ve metin dosyalarının yanı sıra DataQualityTools tarafından ayrıca MS SQL-Server, MySQL, PostgreSQL, IBM DB2 ve ORACLE gibi veri tabanı sunucuları desteklenmektedir.